Ako informuje portál Macrumors, v posledných týždňoch sa na internete objavili obrázky nevydaného nabíjacieho príslušenstva od spoločnosti Apple s názvom „Apple Magic Charger“. Jeho dizajn je mimoriadne vydarený. 

Zberateľ vzácnych Apple produktov so pseudonymom „TheBlueMister“ sa o obrázky nevydaného príslušenstva prvýkrát podelil začiatkom tohto mesiaca na svojom Twitteri.

Odvtedy sa aj ďalší ázijskí zberatelia dostali ku DVT (Design Validation Test) verziám tajomného zariadenia a zdieľali ich obrázky na internete.

Nabíjačku sa snažia spojazdniť 

Apple Magic Charger
Zdroj: @duanrui1205

TheBlueMister sa pustil do rozoberania príslušenstva, aby ho uviedol do funkčného stavu, pričom časť tohto procesu ukázal na Twitteri.

Už obyčajné pripojenie k Macu prezrádza, že tajomná nabíjačka mala niesť názov „Apple Magic Charger“.

Apple Magic Charger
Zdroj: TheBlueMister

Príslušenstvo obsahuje pogumovanú bielu nabíjačku MagSafe vo vnútri zaobleného štvorca z eloxovaného hliníka, ktorá sa dá vysunúť do vertikálnej polohy.

Zdá sa, že má povrchovú úpravu Space Grayu a zabudovaný opletený nabíjací USB-C kábel. Cieľom spoločnosti Apple bolo zrejme vytvoriť univerzálnu dokovaciu stanicu pre iPhone. Tento zámer jej však nevyšiel.

Nabíjačka má zásadný nedostatok 

Apple Magic Charger
Zdroj: TheBlueMister

Aj známy leaker DuanRui dnes zdieľal obrázky nevydanej nabíjačky Apple Magic Charger na svojom Twitteri. Ako sám opisuje, dizajn príslušenstva je podobný výklopnej nabíjačke MagSafe Duo. Vyklápa sa však časť z MagSafom (a nie krúžok na nabíjanie hodiniek).

Zdá sa, že najväčším problémom je mierne obmedzený dizajn pre plnohodnotné použitie s iPhonom, pretože ho nemožno na nabíjačku postaviť v smere na výšku. Možno aj to bol dôvod, prečo spoločnosť Apple tento nápad napokon „pochovala“

Apple Magic Charger
Zdroj: TheBlueMister

Pozrite si fotografie a do diskusie nižšie nám napíšte, ako sa vám nabíjačka Apple Magic Charger páči. Oslovil vás jej dizajn, alebo by ste ju nechceli? Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple extrémne zvýšilo cenu za RAM pri novom MacBooku Pro 13"!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -