Napriek tomu, že posledným updatom bol iOS 13.5.1, Apple už niekoľko dní testuje jeho nástupcu, iOS 13.5.5. Aj medzi našimi čitateľmi sa nachádzajú takí, ktorí ho už majú v rámci beta programu nainštalovaný. Vývojárom sa teraz v kóde tejto novinky podarilo objaviť veľmi zaujímavú vec. Sú to výhodné balíčky za predplatné, ktoré by mohol cupertinsky gigant už čoskoro zaviesť do praxe.

Apple pripravuje výhodné balíčky svojich služieb.

Vyzerá to tak, že Apple nám chce ešte viac priblížiť svoje služby. V najbližšom update sa zameria na tých, ktorí využívajú len jednu z nich a výhodnou ponukou ich skúsi „donútiť“, aby si kúpili celý balíček. Dáta, ktoré nám o tom napovedajú sa nachádzajú v operačnom systém iOS 13.5.5, ktorý vyšiel len pred niekoľkými dňami v rámci beta verzie. Vývojári tvrdia, že tieto údaje sa v predošlých aktualizáciách nenachádzali.

banner

Samotné správy o tom, že cupertinský gigant prinesie niečo podobné, pritom nie sú žiadnou novinkou. Prvýkrát sa objavili dokonca ešte v roku 2018. Vtedy sa hovorilo, že jeden balík bude obsahovať Apple Music, Apple TV+ a Apple News+. Aj napriek už nízkym základným cenám týchto služieb vrámci jednotlivého „odberu“ by Apple vedelo urobiť pre svojich zákazníkov ešte atraktívnejšiu ponuku. No a to sa neodmieta…

Skutočne nevieme odhadnúť, koľko by samotný balík mohol stáť. Čo však vieme je, že by sa mal vrámci niektorých krajín určite líšiť. Na Slovensku napríklad nebudeme môcť využívať službu Apple News+ (nemá tu podporu), no namiesto toho by firma mohla priniesť Apple Arcade v rámci zvýhodnenej ponuky. Radšej ale nepredbiehajme. Všetko ukáže až čas. Predplatili by ste si viac služieb, keby boli za výhodnejšiu cenu?

Apple pripravuje výhodné balíčky svojich služieb. Potvrdil to iOS 13.5.5
Apple pripravuje výhodné balíčky svojich služieb. Potvrdil to iOS 13.5.5
Prečítajte si tiež  Vyskúšali sme službu Microsoft xCloud. Jedná sa o budúcnosť herného priemyslu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.