Hromadná výroba headsetu Apple Vision Pro už beží v plnom prúde a podľa nedávnych informácií sa toto zariadenie začne dostávať na sklady spoločnosti Apple už v priebehu niekoľkých týždňov.

V praxi to znamená, že od jeho oficiálneho začiatku predaja sme vzdialený cca 1 – 2 mesiace, čo je veľmi krátka doba. Spoločnosť Apple si to samozrejme uvedomuje a preto podľa portálu 9to5mac začala naplno konať. Ako upozorňuje zahraničné médium, Apple už začal rozposielať pripomienky vývojárom, ktoré obsahujú dôležité tipy súvisiace s dokončovaním apiek pre AR / VR náhlavnú súpravu.

V pokročilom štádiu vývoja je koniec koncov aj operačný systém VisionOS, ktorý je momentálne tvorcom softvéru k dispozícii vo svojej siedmej beta verzii. Apple ju vydal ešte pred týždňom po boku iOS 17.3.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Firma navyše začala pripravovať školenia pre svojich maloobchodných zamestnancov, ktoré by mali prebehnúť niekedy v polovici januára. Je teda isté, že o niekoľko týždňov neskôr bude Apple Vision Pro dostupný v prvých maloobochodných prevádzkach v USA. Do sveta sa dostane až neskôr.

Cena zariadenia bude štartovať na hranici 3 499 $. Na Slovensku by to mohlo byť so všetkými daňami a clami pokojne aj viac, ako 4 000 €.

Veci, ktoré Apple pripomína vývojárom apiek pre Vision Pro:

  • Uistite sa, že používate beta verziu aplikácie Xcode 15.2
  • Dôkladne otestujte aplikáciu
  • Použite beta verziu aplikácie Unity
  • Požiadajte spoločnosť Apple o spätnú väzbu
  • Pozrite si vstupnú stránku pre vývojárov systému VisionOS

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple bude mať dosť zafírových sklíčok pre výrobu iWatch a iPhone!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -