Po dnešnej konferencii WWDC 2022 spoločnosť Apple uviedla vo svojom online obchode nový 35W napájací adaptér s dvoma portami USB-C, ktorý je schopný napájať dvojicu zariadení súčasne. Adaptér bude k dispozícii v dvoch verziách a to v štandardnej a kompaktnej veľkosti. Obom verziám prischla rovnaká cenovka.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple predstavila nový MacBook Pro 13" s čipom M2

Adaptéry sa dajú použiť na nabíjanie dvoch zariadení naraz a sú vybavené sklopnými hrotmi. Apple odporúča používať adaptéry s novým MacBookom Air, no pochopiteľne sú kompatibilné aj s modelmi iPhone, iPad, Apple Watch a AirPods.

Kompaktný adaptér bude súčasťou balenia nového MacBooku Air, ak bude nakonfigurovaný s čipom M2 s 10-jadrovým GPU a 512 GB alebo lepším úložiskom. V nižšej konfigurácii sa záujemcovia dočkajú základnej verzie adaptéru.

Spoločnosť Apple neuviedla konkrétny dátum vydania, kedy bude možné zakúpiť adaptéry samostatne. Cena oboch verzií je zatiaľ stanovená na 65,00€ na našom trhu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -