To, že Apple je jedna z mála firiem, na ktorej reklamy sa oplatí pozerať aj dobrovoľne je spôsobené predovšetkým tým, že si dá na marketingu skutočne záležať a človeku nenúti silou mocou vlastný produkt ale skôr ho informuje o jeho výhodách, na základe čoho si niekto môže uvedomiť, že presne to potrebuje. Najnovšie marketingové oddelenie vymyslelo kampaň pod záštitou obľúbeného The Rocka, ktorý hrá v reklamách propagujúcich predovšetkým Siri. Celé to odštartovalo krátkym filmom, ktorý sme ti už ukázali, no a dnes sa môžeš pozrieť na 3 krátke spoty, ktoré vyšli počas minulého týždňa!

The Rock a Apple

Ako sa ukázalo, známa tvár a populárna firma si idú ruka v ruke a pokiaľ s nájde nejaký kreativec, ktorý dokáže vymyslieť vtipnú reklamu, potom je to dokonalá kombinácia. Dnes si môžeš pozrieť 3 nové reklamné psoty, ktoré Apple postupne vypustilo von, na svoj YouTube kanál. Všetky reklamy sú primárne určené na propagáciu Siri. Môžeš sa teda pozrieť napríklad na to, ako Dwayne Johnson varí v kuchyni, robí si Selfie vo vesmíre, prípadne si necháva od Siri pripomienkovať. Reklamy ťa v prvom rade pobavia takže obetovať tých pár minút určite stojí za to! 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.