Spoločnosť Apple chce navnadiť čo najviac používateľov aby začali používať platformu Apple TV+. Jej popularita raketovo rastie a dostávajú sa sem samé zaujímavé filmy či seriály. Teraz prišli nové informácie z renomovaného zdroja. Tie naznačujú, že služba by mohla byť zadarmo aj počas následujúceho roka alebo aspoň niekoľkých ďalších mesiacov…

Apple TV+ opäť zadarmo

O nové správy sa postaral Mark Gurman z agentúry Bloomberg. Podľa jeho zistení síce nič nie je na 100% isté, no kompetentní v týchto chvíľach preberajú otázku, či nepredĺžia vyššie uvedenú akciu o niekoľko mesiacov či dokonca o celý rok.

V praxi by to teda znamenalo, že pokiaľ by ste si kúpili nový iPhone, iPad, Apple TV či Mac, mohli by ste bezplatne sledovať obsah z platformy Apple TV+ aj naďalej. S niečim podobným sa vôbec nerátalo. Aj preto to považujeme za veľké prekvapenie a zaujímavý bonus, ktorý by mohol motivovať ľudí k nákupu nových zariadení.

Mesačné predplatné dnes stojí (na Slovensku) 4,99€. Drvivá väčšina zákazníkov však stále využíva „rok zadarmo“. Platnosť prvých skúšobných verzií vyprší už v následujúcich týždňoch či mesiacoch. Veľa používateľov to zrejme omrzí a zrušia odber. Povedzme si na rovinu, že obsahu stále nie je dosť.

Ako sme už uviedli vyššie, momentálne nie je celkom jasné koľko mesiacov by mohlo trvať samotné predĺženie akcie. Minimálnu dobu očakávame na úrovni 3-6 mesiacov. Ideálny by bol ale rok… Mark Gurman takisto dodáva, že firma pridá do Apple TV+ aj celkom nový obsah s podporou AR (rozšírenej reality). Na ten sme špeciálne zvedaví. Jedná sa o budúcnosť.

Do komentára nám napíšte, ako ste s Apple TV+ spokojní vy a či vám bude dávať predplatné význam aj po skončení skúšobnej lehoty. My sme zatiaľ nerozhodní…

Prečítajte si tiež  Pozrite si unboxing náušníkov pre AirPods Max za 79€
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.