Pokiaľ máte radi večernú pohodu pri dobrom filme, máme pre vás skvelé správy. Spoločnosť Apple zakúpila ďalšie dielo s názvom „The Essex Serpent“. Autorkou je Sarah Perry a hlavnú úlohu stvárni známa herečka Keira Knightley.

Apple TV+ získalo exkluzívne práva na film „The Essex Serpent“!

V Cupertine sa na službu Apple TV+ zamerali naozaj zodpovedne. Už teraz vieme, že pre nás pripravujú viacero zaujímavých snímok, ktoré uvidíme v najbližších týždňoch či mesiacoch. Jablková spoločnosť sa navyše začala oveľa viac sústreďova na celovečerné filmy. Ročne by sme sa ich mali dočkať minimálne desať!

- Reklama -

Apple teraz získalo exkluzívne práva na adaptáciu románu „The Essex Serpent“, ktorý v roku 2016 napísala Sarah Perry. Hlavnú úlohu bude stvárňovať známa herečka Keira Knightley, ktorú si môžete pamätať napríklad zo série Piráti z Karibiku.

Film bude rozprávať príbeh Cory Seaborne, ktorá ovdovela a sťahuje sa z Londýna do malej dediny Aldwinter v Essexe. Ženu zaujme miestna povera o výskyte istej mýtickej bytosti, nazývanej ako Essexský had. Takmer 300 rokov sa hovorí o tom, že sa pravidelne vracia na nový rok aby vzal život mladému mužovi…

Bližšie detaily zatiaľ nie sú známe a tak si na ne budeme musieť ešte chvíľu počkať. Tajomstvom ostáva dátum premiéry. Každopádne sme radi, že sa dočkáme ďalšieho zaujímavého diela so známym hereckým obsadením. Máme sa na čo tešiť…

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.