Hospodárske výsledky prinielsi pred pár dňami informáciu, že modelový rad iPhone 15 mierne zaostáva za svojimi predchodcami. Napriek tomu však v súčasnej ponuke figuruje model, ktorý je medzi zákazníkmi extrémne populárny. Je ním najvyšší iPhone 15 Pro Max.

Tejto téme sa vo svojom príspevku venoval analytik Ming-Chi Kuo, ktorý tvrdí, že iPhone 15 Pro Max bude tvoriť 40 – 45 % z celkových dodávok iPhonu 15 v prvom polroku 2024. Ak sa táto prognóza naplní, bude to pre Apple kľúčovým míľnikom na vstup do novej sezóny predaja.

iPhone 15 Pro Max je najžiadenejším modelom tejto generácie

iPhone 15 Pro Max predstavuje najvyšší a zároveň najdrahší model z ponuky nových jablkových smartfónov. Firma má tak na ňom logicky aj najväčšiu maržu.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Model s 6,7″ displejom ponúka okrem poriadnej nálože výkonu aj objektív s 5x zoomom, ktorý sa v ostatných modeloch nenachádza. Práve špičkový kamerový systém je hlavným lákadlom pre záujemcov o nový smartfón.

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: Unsplash / Jaime Marrero (úprava redakcie)

Táto vychytávka však nebude devízou iba iPhonu 15 Pro Max. Apple plánuje zaviesť 5x zoom cez teleobjektív aj do pripravovaných modelov iPhone 16 Pro a 16 Pro Max. Novinky sa tak dočká aj menší z dvojice prémiových smartfónov.

Ak vás zaujímajú všetky doterajšie informácie a predpoklady týkajúce sa budúceho modelového radu iPhone 16, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom pravidelne aktualizujeme všetky novinky.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 má obrovský problém: Ľudia ho nechcú a kupujú radšej staršie modely

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -