Dnešné predstavenie nových AirPods tretej generácie nám okrem samotných slúchadiel prinieslo aj novinku v podobe nabíjacieho puzdra s podporou technológie MagSafe. Apple ho bude najnovšie ponúkať aj k prémiovejšiemu modelu AirPods Pro.

Prečítajte si tiež  Poznáme slovenskú cenovku pre AirPods 3. generácie

Vďaka zahrnutiu MagSafu do charging obalu slúchadiel bude nabíjanie puzdra opäť o niečo jednoduchšie. Nabíjanie prostredníctvom tejto technológie samozrejme fungovalo aj v prípade Qi nabíjacieho puzdra, no vzhľadom na chýbajúcu podporu bolo nabíjanie slúchadiel o dosť problematickejšie.

Nabíjanie puzdra bude odteraz rovnaké ako v prípade iPhonov z modelovej rady 12 a 13. Je však dôležité podotknúť, že Apple neodstránilo možnosť nabíjania prostredníctvom kábla a preto puzdro stále disponuje Lightning konektorom.

AirPods Pro MagSafe

Napriek tomu, že nové AirPods tretej generácie predstavujú príjemný dodatok do portfólia jablkových slúchadiel, podporu pre niektoré funkcie nedostali. Možnosť transparentného odposluchu ako aj redukcie šumu ostáva výhradnou prednosťou týkajúcou sa AirPods Pro a AirPods Max.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here