Po boku nových zariadení, ktoré dnes spoločnosť Apple predstavila sa mierneho updatu dočkalo aj príslušenstvo. Konkrétne sa jedná o doplnky pre počítače Mac v podobe Magic Trackpad, Magic Mouse a Magic Keyboard. Žiadne výrazné zmeny však nečakajte. ide iba o nové farebné prevedenie.

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo šialený Mac Studio. Čo prináša najvýkonnejší jablkový počítač?

V prípade Magic Keyboard ide o tú istú klávesnicu, ktorú spoločnosť Apple predstavila počas minuloročného podujatia Spring Loaded. Teraz je však dostupná v novej strieborno-čiernej farbe aj samostatne.Doteraz bola k dispozícii len pri kúpe 24″ iMacu v rovnakých farbách ako samotný počítač.

Pokiaľ ide o Magic Mouse, tá na svoju novú generáciu čaká už poriadne dlho. Aj čierne prevedenie má stále ten istý starý Lightning port na spodnej strane, čo znemožňuje jej používanie počas nabíjania.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here