Jablková spoločnosť mala dnes naozaj plodný deň. Začala s výrobou Macu Pro a uviedla na trh aj Smart Battery Case pre iPhone. Nebolo to ale evidentne všetko. Apple vám poradí s výberom vianočných darčekov. Všetko prostredníctvom internetových stránok.

Apple vám poradí s výberom vianočných darčekov.

Vianoce sú obdobie, ktoré človek buď miluje alebo nenávidí. Apple počas tohto sviatku zažíva rekordné tržby. V ponuke má obrovské množstvo produktov, ktoré zákazníci nakupujú omnoho viac ako kedykoľvek inokedy. Presne preto vo svojom záujme spustila firma túto internetovú stránku.

- Reklama -

Nejde pri tom o žiadnu novinku. S týmto webom v aktualizovanej podobe sa stretávame prakticky už niekoľko rokov. Firma si dala špeciálne záležať na tom komu aké produkty ponúka. Nájdete tu preto zariadenia za tisíce eur ale aj obyčajné príslušenstvo za pár desiatok, ktoré je omnoho dostupnejšie.

Pri prezeraní webových stránok (ideálne v češtine) môžete vidieť to, že firma sa snaží zapôsobiť elegantným vizuálnym spracovaním, výraznými farbami ale aj príjemnými nadpismi, ktoré sú milé a kreatívne. Za toto teda musíme jablkovú spolčnosť veľmi pochváliť. Stránky sú navrhnuté maximálne jednoducho a profesionálne. Dobre sa na nich orientuje.

Nie len svoje produkty

Možno vás to prekvapí a možno nie. Apple vrámci svojho portfólia predáva veľké množstvo svojich produktov. Sú tu ale aj iní výrobcovia, ktorí ponúkajú zaujímavé príslušenstvo.

Spomenúť by sme mohli napríklad Belkin, Mophie či Gimbal. Príslušenstvo od nich si môžete zakúpiť aj v Apple Online Store. A čo ešte viac? Firma ich zaradila priamo do tohto „nákupného zoznamu“.

Inými slovami na spomínaných stránkach nepropaguje len samú seba ale aj iných výrobcov, ktorí majú zaujímavé produkty. Všetko samozrejme vo svojom záujme. Veď na predajoch veľmi dobre zarába.

Na svojich produktoch si vie ale urobiť ešte lepšiu maržu. Každopádne predaj je predaj. Či už bude väčší alebo nie, Apple zarobí vždy slušné peniaze. Plánujete sebe alebo svojim blízkym zakúpiť niečo pod Vianočný stromček? Napíšte nám do komentára, čo to asi bude.

Apple vianočné darčeky
Apple vám poradí s výberom vianočných darčekov. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.