Jablková spoločnosť testuje svoje operačné systémy mesiace pred oficiálnym vydaním v beta verziách. Tento mesiac tomu nie je výnimka. Hlci len pred týždňom vyšiel iOS 13.2, firma napreduje ďalej. Apple včera vydalo iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1 v prvej beta verzii.

Apple včera vydalo iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1 v prvej beta verzii.

Apple pokračuje vo vývoji svojich operačných systémov. Len včera večer formou aktualizácie pridalo iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1, ktoré je možné stiahnuť v prvej beta verzii. Pri všetkých operačných systémoch by sa mala spoločnosť ešte viac zamerať na stabilitu a rýchlosť systému. Rovnako tak je dôležitá aj nižšia spotreba energie.

Ako iste viete, Applu to s iOS 13 na začiatku príliš nevyšlo a problémy muselo hasiť až do aktualizácie iOS 13.2. Tá je už v podstate v poriadku. iOS 13.3 si ale bude dávať za ciel všetko ešte zlepšiť. Okrem iného by mala novinka obsahovať aj určité vylepšenia, ktoré však zatiaľ ešte nepoznáme a budeme vás o nich informovať v priebehu dnešného dňa. To čo sme napísali o iOS platí aj pre všetky ostatné operačné systémy a teda iPadOS, tvOS a WatchOS. Pokiaľ ste teda vývojárom, môžete si iOS 13.3 nainštalovať už dnes.

Je veľmi dobré, že Apple dáva približne mesiac pred oficiálnym spustením služby k dispozícii testovanie pre vývojárov či verejnosť. Sú to presne tí ľudia, ktorí odhaľujú chyby a nahlasujú ich späť. Apple sa potom na každú chybu pozrie osobitne a môže ju do oficiálneho vydania napraviť. Bežných spotrebiteľov už tieto chyby netŕápia. Na druhú stranu, iOS 13 bol v beta testovaní 3 mesiace a oficiálne spustenie bolo pre mnohých používateľov (najmä so staršími zariadeniami) katastrofou. Dúfajme, že sa niečo podobné už nikdy nezopakuje.

Ak vás zaujíma, kedy sa dočkáme oficiálneho vydania iOS 13.3 a ostatných operačných systémov, presný dátum nepoznáme. Predpokladáme ale, že by to mohlo byť niekedy koncom novembra prípadne v skorom začiatku mesiaca december.

Apple včera vydalo iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1 v prvej beta verzii.
Prečítajte si tiež  Google odhaľuje widgety pre iOS 16 na zamknutej obrazovke. Pozrite sa ako budú vyzerať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here