Apple vyštartovalo s iOS 13 pomerne zle ale teraz sa už dostalo na správnu vlnu. Systém sa opravil a dnes funguje v podstate tak akoby žiadne nedokonalosti ani nikdy nemal. Stáva sa. Niektorí novinári ale predsa len upozorňujú, že aktualizácia iOS 13.2 má problém. Vraj sa im vypínajú aplikácie.

iOS 13.2 má problém

Mobilný operačný systém iOS 13 je síce naložený novými možnosťami, zlyháva však vo svojich základoch. Používatelia po celom svete sa sťažovali na problémy, ktoré im postupne riešilo niekoľko rýchlych aktualizácii. Po približne tretej v poradí sa všetko upokojilo a systém funguje tak ako má. Minimálne my sme nezaznamenali ani na jednom z našich 4 iPhonov nijaké problémy. Ako sa však ukazuje, na svete sú ľudia, ktorí problémy majú a nie malé. Celý tento nový prípad sa týka predovšetkým iOS 13.2. Používatelia spozorovali problémy po tom ako si nainštalovali túto aktualizáciu. Nutné je ale podotknúť to, že nie je vylúčené, že ide o omnoho väčší problém a týka sa aj iných, starších verzii iOS 13.

Prejavuje sa následovne a predovšetkým na starších zariadeniach. Novinky ako iPhone 11 a 11 Pro s vraj takéto problémy stretávajú iba zriedkavo. Vec sa má tak, že iPhonom robí problém práca s viac či dokonca menej náročnými aplikáciami. Používatelia sa sťažujú na ich časté padanie. Je to pravdepodobne spôsobené nedostatočnou pamäťou RAM, prípadne jej chybným využívaním. Vraj ale nemusí ísť iba o aplikácie, ktoré sú náročné. Ľudia opisujú problém napríklad aj pri písaní obyčajného mailu. Vraj im všetko spadne a oni tak prídu o rozpísanú správu čo ich samozrejme naštve.

Budeme sledovať to ako sa napokon situácia v systéme iOS 13 vyvinie. Skutočne nevieme, či už má všetky problémy za sebou alebo nás budú teraz očakávať takéto nepríjemné správy. Pokiaľ sa vám stalo niečo podobné, neváhajte nám to napísať do komentárov buď pod článok alebo potom na našu Facebookovú stránku. Ako sme uviedli vyššie, my osobne sme sa s týmto problémom nestretli. Napísali o ňom ale renomované portáy, medzi ktoré nepatrí len Macrumors ale napríklad aj The Verge. Niečo pravdy na tom teda zrejme bude…

- Reklama -
iOS 13.2 má problém. Počas náročnejších operácii sa na ňom zastavujú aplikácie.
iOS 13.2 má problém. Počas náročnejších operácii sa na ňom zastavujú aplikácie.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

  1. Mne tiez padaju enaily a wu. Ja mam uz dve aktualzacie 13.1.3. a aj na 13.2. problem so zvukom stale mi iphone prepina zvuk na najhlasnejsiu moznost. Robilo mi to na xs max a teraz aj na 11 pro max

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here