Zamestnanci spoločnosti Apple majú dôvod na radosť, pretože sa dočkali atraktívnej zľavy na najnovší produkt – Apple Vision Pro, ktorý má potenciál na to, aby zmenil celý technologický priemysel. Vďaka 25 % zľave sa cena tohto zariadenia zníži z pôvodných 3 500 dolárov na približne 2 624 dolárov. Ponuku je možné využiť len v USA a ako upozorňuje Macrumors, nie je v nej zohľadnená daň.

Informácie o zľave boli zamestnancom oznámené prostredníctvom internej správy, ku ktorej nemal mať prístup nikto iný. Informoval o tom Bloomberg. Ako však iste viete, takéto veci sa celkom utajiť nedajú. Známe je napríklad aj to, že v minulosti Apple poskytoval svojim zamestnancom až 50 % zľavy na nové produkty, ako HomePod či Apple Watch. Keďže je však Apple Vision Pro pomerne drahý výrobok, gigant tu bol so zvýhodnením opatrnejší.

Zaujímavé je tiež to, že zamestnanci Apple majú každé tri roky nárok na kredit vo výške 500 dolárov na nákup počítača Mac. Firma však súhlasila s tým, že ak si ho nevyčerpali, využiť ho môžu aj na náhlavnú súpravu Vision Pro, vďaka čomu ju budú mať ešte lacnejšie.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Ďalšou skvelou správou je, že Apple plánuje preplatiť zamestnancom náklady na dioptrické šošovky k headsetu od ZEISS, pokiaľ ich budú vyžadovať. Ich cena sa pohybuje na úrovni od 99 $ do 149 $.

Takúto výhodnú ponuku však môžu v tejto chvíli využívať iba pracovníci amerických malo-obchodných pobočiek Apple Store, nakoľko len tu bude Apple Vision Pro od 2. februára 2024 dostupný. Je však veľmi pravdepodobné, že v tesnej nadväznosti sa začne dostávať aj ďalej do sveta. Nechajme sa prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2 kúpite za veľmi výhodnú cenu: Sú to jedny z najlepších slúchadiel súčasnosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -