Spoločnosť Apple tesne pred vývojárskou konferenciou WWDC 2024 zverejnila zoznam tých najlepších aplikácií a hier pre operačný systém iOS, ktorý nazýva Apple Design Awards. Pokiaľ nejaký softvér získa toto prestížne ocenenie, tak je to zárukou, že spĺňa tie najprísnejšie požiadavky a kritéria technologického giganta z Cupertina. Je dosť možné, že niektoré z týchto vynikajúcich apiek používate aj vy.

Ešte predtým, ako sa dostaneme ku zoznamu je potrebné napísať, že Apple radí softvér dostupný v internetovom obchode App Store celkovo do siedmych samostatných kategórií. V každej z nich vždy vyhrá jedna aplikácia a jedna hra. Tohtoroční víťazi prinášajú to najlepšie z najlepšieho v porovnaní so svojou konkurenciou.

Apple Design Awards 2024 (zoznam)

Ako môžete vidieť sami, aplikácie, ktoré sa dostali do jednotlivých kategórií sú skutočne perfektne spracované a ponúkajú špičkový používateľský zážitok či rôzne inovácie. Možno ste medzi nimi našli aj svoj obľúbený softvér a pokiaľ nie, je to skvelá šanca na to, aby ste vyskúšali niečo nové.

Apple v oficiálnej správe uviedol, že tohtoročné aplikácie boli starostlivo vyberané na základe „hviezdneho dizajnu, technického úspechu a inovácie“. Zaujímavý je tiež spôsob, akým Apple tieto apky odparentoval.

Doposiaľ to totiž robil vždy výhradne počas konferencie WWDC, no teraz sa mu to podarilo niekoľko dní pred ňou.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Legendárna hra Jetpack Joyride + prichádza do Apple Arcade
Môže ťa zaujímať
- Reklama -