iOS 11.1 je už v hre. Hoci ho stále väčšina používateľov môže vidieť iba na internete, vývojári a čoskoro aj verejnosť už dnes môžu skúšať všetky jeho funkcie a pripravovať sa na novinky, ktoré prinesie. Dnes vyšiel vo svojej druhej beta verzií a má v sebe niečo, čo určite poteší tisíce fanúšikov po celom svete. O čo ide?

iOS 11 beta 2 a nové Emoji

Hoci iOS 11.1 prichádza veľkolepo, až tak veľkolepé funkcie zase neprináša. Apple chce pomocou neho používateľom odkryť to, čo im už dávno sľúbil ale v iOS 11 to žiaľ nenašli. Je to preto, lebo Apple nestihol všetko doladiť a tak si napríklad Apple Pay Cash, AirPlay 2 či zálohovanie správ do iCloudu pripravuje pomocou budúcej aktualizácie, ktorej by sme sa mali dočkať niekedy o mesiac. Nie je to ale všetko, na čo sa môžeme tešiť. Pre nás aktualizácia až tak veľmi neprinesie, pretože najväčším trhákom je určite Apple Pay Cash avšak u nás nebude mať služba opodstatnenie, keďže na Slovensku nemá Apple Pay žiadnu podporu.

- Reklama -

Emoji smajlíky ale používajú všetci a to nie len u nás ale všade vo svete. Nová verzia iOS 11.1 ich prinesie stovky! Pokiaľ ťa viac zaujíma táto téma, prečítaj si tento článok. V bete 2 už všetky sú, takže Apple nám naozaj neklamalo. Máme sa na čo tešiť. iOS 11.1 beta 2 tiež podporuje staré gesto, ktoré Apple z nejakého dôvodu zo systému vymazal. Ak ti teda chýbalo vytiahnutie multitaskingu prstom z ľavého dolného rohu, čoskoro ho budeš mať späť!

Emoji - svetapple.sk

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.