Zdá sa, že pandémia COVID-19 naberá na obrátkach aj v USA. Technologický gigant z Cupertina totiž v súvislosti so zhoršujúcou sa epidemiologickou situáciou prijíma opatrenia, ktoré na niektorých miestach medzičasom úplne zmizli.

Pokiaľ zháňate darček na poslednú chvíľu, vyskúšajte Innocent Store. So zľavovým kódom SVETAPPLE10 získate 10 % zľavu na celý nákup. 

Pravdepodobne nový variant koronavírusu s názvom Omicron donútil tohto technologického giganta, aby do svojich prevádzok Apple Store, ktoré sa nachádzajú naprieč celou USA púšťal len obmedzený počet ľudí.

Taktiež platí, že všetci zákazníci musia mať prekryté horné dýchacie cesty ochrannou maskou, a teda rúškom alebo respirátorom. Tieto opatrenia sa pochopiteľne netýkajú iba návštevníkov prevádzok ale takisto aj pracovníkov.

Tí sú len tak mimochodom pravidelne testovaní na ochorenie COVID-19, pričom však Apple zatiaľ nezaviedlo povinné očkovanie rovnako, ako napríklad Google.

„Apple dnes obnovuje svoje pravidlá na používanie masiek vo všetkých maloobchodných predajniach v USA v súvislosti s rastúcim počtom prípadov ochorenia COVID-19 (pravidlá boli v minulosti zrušené približne v polovici prevádzok). Spoločnosť tiež začne opäť obmedzovať obsadenosť predajní na viacerých miestach.“

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -