Spoločnosť Apple vydala v spolupráci s londýnskym dizajnérom špeciálnu verziu svojich slúchadiel Powerbeats Pro. Slúchadlá zaujmú nielen svojim prevedením so špeciálnym žltým a tmavofialovým vzorom ale aj zaujímavou propagáciou. Poteší aj ich cena, ktorá je rovnaká ako za klasický model PowerBeats Pro.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo novú edíciu slúchadiel Beats v spolupráci s Kerwinom Frostom. Pozrite sa ako vyzerajú

Špeciálna edícia slúchadiel bola vyrobená v spolupráci Paria Farzaneha, anglicko-iránskeho dizajnéra žijúceho v Londýne. Okrem jedinečného žlto a tmavofialového vzoru vytlačeného na puzdre Powerbeats Pro a samotných slúchadlách sa PowerBeats Pro dodávajú aj v limitovanej škatuľke a so špeciálnymi nálepkami.

Zdroj: SSENSE

Nová edícia slúchadiel, rovnako ako samotné bežné slúchadlá Powerbeats Pro, stojí 250,00 $ a momentálne je exkluzívne dostupná iba na stránke SSENSE. Spoločnosť Apple momentálne na svojej webovej stránke organizuje špeciálnu ponuku na bežné slúchadlá Powerbeats Pro za 200,00 $.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here