Apple sa aj naďalej snaží propagovať nové iPhony z modelovej rady 13. Najnovším prídavkom do tohto súdka je dvojica reklám, ktoré zdôrazňujú kľúčové funkcie nových jablkových smartfónov. Hlavnými hrdinami reklám sa stávajú výdrž batérie a odolný predný displej Ceramic Shield.

Prečítajte si tiež  Tieto produkty by sa mali ukázať na prvej tohtoročnej Apple konferencii

Hoci sme sa predstavením aktuálnej generácie iPhonov nedočkali žiadnej významnej revolúcie, kľúčové aspekty nezostali nepovšimnuté. Pozrite si dvojicu nových reklám v nižšie uvedených videách.

https://www.youtube.com/watch?v=pJIKPzZTJXM&t=68s

https://www.youtube.com/watch?v=QuMWSrJyt3o&t=11s

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.