Belkin Magnetic Car Vent Mount PRO s podporou MagSafe

Nech už sa na nový systém MagSafe pozeráme z akéhokoľvek uhla pohľadu, v určitých situáciách mu nemôžeme odoprieť praktické využitie. Technologický gigant spolupracoval s Belkinom a ten priniesol funkčné riešenie pre jednoduché upevnenie iPhonu 12 na palubnej doske vozidla. Hoci už niečo podobné existovalo, nikdy to nebolo tak sofistikované a na iPhone bolo nutné nalepiť magnetickú samolepku. To teraz odpadá.

Samotný držiak Belkin Magnetic Car Vent Mount PRO s podporou MagSafe sa objavil na internetových stránkach Apple. Firma ho predáva napríklad v susednom Rakúsku a to za 39,95€. Fajn ponuka, čo poviete?

Okrem podpory silných magnetov prináša aj všestrannú sponu, s ktorou ho ľahko upevníte do vetracieho otvoru vo vašom vozidle. Tak isto sa tu nachádza otočná hlavica pre ideálny sklon zariadenia.

Tento stojan žiaľ nefunguje ako nabíjacia podložka a tak musíte iPhone 12 dobíjať cez lightning kábel (napríklad zo zapaľovača). Samotné príslušenstvo sa nám ale v redakcii zapáčilo a už teraz sa nevieme dočkať chvíle, keď si ho vyskúšame v praxi.

Žiaľ, v zahraničí budú prvé objednávky vybavené až za 3-4 týždne. Ktovie ako to bude na Slovensku. Nechajme sa prekvapiť.

Do komentára nám napíšte, ako sa na novinku pozeráte vy a či je podľa vás adekvátna cena na úrovni 40€. Sme zvedaví na vaše názory a postrehy.

Prečítajte si tiež  Apple chystá novú "fitness" službu za predplatné!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.