Spoločnosť Apple stále pracuje na svojej streamovacej službe Apple TV+, ktorú využíva väčšina majiteľov zariadení, ako taký bonus ku predplateným službám. Hoci v nej z dlhodobého hľadiska nenájdeme veľa obsahu, väčšina seriálov aj filmov sú kvalitné a stoja za pozretie. Dvojnásobne to platí o snímku „Killers of the Flower Moon„, ktorý si budeme môcť prehrať už čoskoro. Vychádza z knižnej predlohy Davida Granna.

Film, ktorý natočil legendárny režisér Martin Scorsese podľa scenára Erica Rotha dorazí do kín už v priebehu budúceho mesiaca, konkrétne 6. augusta 2023. O niečo neskôr si ho budete môcť pozrieť na platforme Apple TV+ v rámci štandardného predplatného. Presný dátum žiaľ zatiaľ zverejnený nebol.

Apple však zdieľalo aspoň dvojminútovú upútavku, v rámci ktorej sa môžete pozrieť na to, čo vás vo filme čaká. Jeho dej sa bude sústreďovať na sériu vrážd v americkej Oklahome, konkrétne v Osage Nation, ku ktorým došlo počas 20. rokov 20. storočia. Vraždy súviseli s objavením ropy na tomto mieste.

Vo filme si zahrá špičkové herceké obsadenie, ako napríklad Leonardo DiCaprio, Lily Gladstone, Robert De Niro, Jesse Plemonse, John Lithgow a Car Jade Myers. Už len na základe toho môžeme predpokladať, že sa máme na čo tešiť.

Dajte nám vedieť do komentára, či vás zaujal trialer. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  WhatsApp zase vylepšuje používateľské rozhranie. Toto vám zjednoduší život
Môže ťa zaujímať
- Reklama -