MacBook Pro 16″ je plnokrvné profesionálne zariadenie a pokiaľ niečo tvoríte a potrebujete veľký displej a vysoký výkon, bude pre vás „tým pravým orechovým“. Apple dnes zdieľalo reklamu „z praxe“, v ktorej ukazuje, ako sa vytvára na tomto počítači originálna pieseň.

Apple zdieľalo novú reklamu na MacBook Pro 16″

Ako nám najlepšie ukázať funkcie počítača? Je to jednoduché, stačí natočiť profesionála, ktorý na ňom denne pracuje. Oak Felder je hudobný skladateľ a producent, nominovaný na cenu Grammy. Do jeho výbavy musí patriť práve MacBook Pro 16″, ktorý Apple predstavilo len minulý rok a taktiež stolný iMac. Následujúce video, respektíve reklama, ktorá má viac ako 6 minút, vám ukáže, ako Oak tvorí novú pieseň na tomto zariadení priamo vo svojom štúdiu.

Súčasťou videa sú aj zaujímavé informácie z pozadia hudobnej produkcie. Apple sa na tento priemysel so svojimi zariadeniami dlhodobo zameriava a tak nie je prekvapením, že množstvo ľudí, s profesiou akú má Oak, taktiež využíva ekosystém jablkovej spoločnosti. MacBook Pro 16″ je ideálny v podstate na všetko. Je jedno či budete vytvárať náročné videá, upravovať fotografie alebo tvoriť hudbu. Ak budete mať ideálny softvér, tento počítač je všestranný a tak isto aj výkonný. Pri jeho výbere si ale treba zvoliť presne taký hardvér, aký vám na vašu prácu najlepšie sadne. Možno vám pomôže aj toto video

Prečítajte si tiež  Ako môže 5G ovplyvniť výdrž batérie iPhonu? Pozrite sa na porovnanie 4G a 5G pripojenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.