Jablková spoločnosť mala vždy tie najlepšie tými profesionálov, ktoré sa starali o marketing a propagáciu. Dnes na svojom youtube kanáli zverejnila reklamu pre Apple Music. Je síce krátka no spracovanie je za nás úplne perfektné!

Apple zverejnilo novú reklamu na Apple Music

V jednoduchosti je krása. Apple nepotrebuje robiť dlhé a komplikované spoty na to, aby ľuďom priblížilo svoje produkty a služby. Úplne postačí aj video, ktoré má len 45 sekúnd a objavujú sa v ňom farebné a pútavé grafické prvky.

Spoločnosť zdieľala novú reklamu, v ktorej sa okrem iného vyskytli aj umelci Billie Eilish, Orville Peck, Megan Thee Stallion a Anderson Paak a mnohí ďalší… Názov „Worldwide“ sa snaží zdôrazniť dostupnosť služby po celom svete. Aktuálne ju môžete využívať až v 165 krajinách.

Popis ku videu hovorí, že Apple Music je ku svojim používateľom oveľa bližšie, než kedykoľvek predtým. Nachádzajú sa tu úžasní umelci, vychádzajúce hviezdy a nové objavy. Spolu tvoria obrovské množstvo obsahu, ktoré oceníte v každej situácii a nálade.

Cupertinský gigant premenoval počas minulého týždňa rádiovú stanicu Beats 1 na Apple Music 1. Vyskúšať si ju môžete na svojom iPhone, iPade či Macu aj bez nutnosti predplatného… Používate túto službu alebo preferujete konkurenciu? Napíšte do komentára!

Prečítajte si tiež  Jeden telefonát ju stál viac ako 1 400 €. S takýmto podvodom sa môžete stretnúť aj na Slovensku. Na čo si dávať pozor?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.