Spoločnosť Apple urobila niečo, čo od nej čakal snáď iba málokto. Firma sa rozhodla inšpirovať dizajnom svojho konkurenta Nothing a do predaja uviedla slúchadlá s moderným transparentným dizajnom, ale aj bežnými farebnými variantmi. A aj keď nejde o AirPods, ale Beats, určite by ste ich nemali prehliadnuť. Ponúkajú totiž špičkový výkon za absolútne fantastickú cenu.

Beats by Dr. Dre Studio Buds + majú podobný dizajn, ako AirPods Pro. Ide o pomerne kompaktné jednotky so silikónovými štupľami, pri ktorých výrobca sľubuje vynikajúci kvalitu prehrávania. Samozrejmosťou je aj prítomnosť režimu ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) či transparentný režim.

Cena bežných AirPods Pro štartuje na úrovni 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už od 232 €. Aj keď je to po zľave veľmi prijateľná cena, za slúchadlá Beats by Dr. Dre Studio Buds + zaplatíte ešte menej.

Hoci sa tu nedočkáte žiadneho zvýhodnenia, nakoľko ide o úplnú novinku, dobrou správou je, že Beats by Dr. Dre Studio Buds + začínajú na cene len 199 €. Stále je to teda veľmi príjemná úspora za produkt, ktorý je plne kompatibilný s celým ekosystémom spoločnosti Apple. Rozumieť si budú s vašim iPhonom, Apple Watch či Macom, ako aj s konkurenčným Androidom alebo Windowsom.

Apple Beats Studio Buds+
Zdroj: YouTube / AppleInsider

Perfektná výdrž batérie a hardvér z AirPods 

Výdrž batérie predstavuje dokopy až 36 hodín, pričom 27 hodín pochádza z elegantného nabíjacieho puzdra a 9 hodín priamo zo slúchadiel. Vďaka tomu si užijete maximálny zvukový zážitok počas celého dňa, alebo cesty v lietadle, kedy potrebujete mať maximálny pokoj a komfort.

Apple Beats Studio Buds+
Zdroj: YouTube / AppleInsider

A aby toho nebolo málo, Beats by Dr. Dre Studio Buds + ponúkajú aj technológiu Fast Fuel, v rámci ktorej ich nabijete v priebehu piatich minút na celú ďalšiu hodinu.

Ide teda o zaujímavý hardvér, ktorý síce nenesie logo spoločnosti s nahryznutým jablkom, no obsahuje komponenty, ktoré nájdeme aj v AirPods. A keďže sa dá na ňom slušne ušetriť, z nášho pohľadu tu nie je o čom. Beats by Dr. Dre Studio Buds + kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako nakonfigurovať ovládanie a funkcie slúchadiel AirPods Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -