Keď spoločnosť Apple v roku 2014 odkúpila Beats, automaticky sme očakávali, že do týchto slúchadiel vloží svoje vlastné technológie. No a presne to sa stalo. V priebehu niekoľkých rokov vznikli bezdrôtové Beats Studio 3, ktoré dnes zoženiete v zaujímavom cenovom zvýhodnení. Slúchadlá stoja ešte menej, ako AirPods Pro 2. generácie.

Aká je teda cena? Beats Studio 3 štartujú u niektorých slovenských predajcov po zľave už na hranici 259,99 €, pričom ak to porovnáme napríklad s AirPods Max (ktoré majú o trochu lepšie funkcie, pretože sú novšie), zistíme, že zaplatíme približne polovicu. Prémiové slúchadlá od Apple totiž začínajú na hranici až 489 €. Nákupom Beats Studio 3 teda ušetríte približne 230 €!

Zariadenie prišlo na trh ešte v roku 2017, no to nič nemení na veci, že ponúka špičkovú kvalitu zvuku, prakticky rovnakú kompatibilitu s iPhonom (áno, majú aj uvítaciu animáciu) a funkciu aktívneho potláčania okolitých zvukov pre čo najlepší hudobný zážitok.

Zabúdať netreba ani na to, že Beats podobne ako Apple používajú dizajn, ktorý ľudia milujú, nakoľko symbolizuje ich životný štýl. Pokiaľ teda chcete nosiť na ušiach zariadenie, s ktorým sem tam upútate pozornosť, Studio 3 sú ideálna voľba.

Beats Studio 3 v zlatej farbe
Zdroj: Unsplash / Joseph Gonzalez

Sami ich máme v redakcii už niekoľko rokov a sme s nimi nadmieru spokojní. Nikdy nám nerobili problémy a aj ich batéria verne slúži bez toho, aby sa zariadenie extra rýchlo vybíjalo. Za necelých 260 € máte naše odporúčanie na ich nákup.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Legendárne Beats Studio 3 môžete mať po zľave za fantastickú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -