Nedávno predstavený doplnok batérie v podobe MagSafe Battery Pack pre iPhone sa ukazuje na prvých reálnych fotkách. Napriek tomu, že objednané kusy dorazia k záujemcom až koncom tohto týždňa, jeden z prvých majiteľov sa už stihol pochváliť prídavnou batériou na svojom Reddit účte.

Steven Russell, ktorý sa postaral o prvé zverejnenie Battery Packu si ho v lokálnom Apple Store zaobstaral ešte predtým, ako firma začne produkt distribuovať prostredníctvom online objednávok.

Na fotkách môžeme vidieť, že Pack je vyhotovený z tvrdeného, hladkého plastu a nie silikónu, ako sa najprv predpokladalo. To by malo zabezpečiť lepšiu manipuláciu a menší odpor ak si chcete iPhone aj s batériou odložiť do vrecka. Magnet na zadnej strane je údajne extrémne silný, takže baterka sa vám od telefónu len tak neodlepí. K samotnému Battery Packu je taktiež dostupný aj silikónový obal.

MagSafe Battery Pack

Battery Pack je hrúbkou podobný samotnému iPhonu 12, takže telefón pochopiteľne naberie ako na veľkosti tak aj na váhe. V porovnaní s konkurenčnými batériami od firiem ako Mophie alebo Anker je Pack od Applu síce estetickejšie vypracovaný, no disponuje menšou kapacitou.

MagSafe Battery Pack od Applu bude dostupný už koncom tohto týždňa. Máte v pláne si ho zaobstarať alebo vám kapacita batérie postačuje? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Prečítajte si tiež  Jeden z najlepších sci-fi seriálov súčasnosti dostane pokračovanie!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -