AirTag od spoločnosti Apple si na svoj účet v uplynulej dobe pripísal ohromné množstvo úspechov. Zariadenie ľudia čoraz častejšie pripínajú na svoje predmety, vďaka čomu majú po celý čas prehľad o ich polohe a pri strate ich dokážu lokalizovať. AirTag si teraz môžete vo výhodnej zľave kúpiť aj vy.

Zariadenie má kompaktný dizajn a vymeniteľnú kombíkovú batériu CR2032, ktorá vydrží fungovať skoro 2 roky intenzívneho používania. Rovnako sa v ňom nachádza aj silný reproduktor či technológia Bluetooh LE, vďaka ktorej dokáže do zariadení v sieti Nájsť po celý čas odosielať svoju polohu. Samozrejmosťou je potom podpora precízneho vyhľadávania. S ňou môžete pomocou iPhonu s U1 čipom hľadať AirTag na centimetre presne.

Cena tohto zariadenia sa v katalógu spoločnosti Apple aktuálne pohybuje na úrovni 39 € za kus, čo nie je málo ani veľa. Treba si uvedomiť, že táto šikovná vecička vám dokáže zachrániť batožinu či predmety za stovky, alebo aj tisíce eur. Navyše po kliknutí na tento odkaz kúpite AirTag za 32,49 €, čo je mimoriadne výhodná ponuka. Bola by škoda nechať si ju ujsť.

A ak by ste chceli kúpiť Apple AirTag ešte lacnejšie, existuje možnosť, ako na ňom ušetriť. Ak si zaobstaráte balenie štyroch kusov, ktoré sa bežne predáva za cenu 129 € a po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete len za 111 €, jeden kus vás bude stáť len 27,75 €, čo je o 11 € menej, ako by ste zaplatili za bežný kus priamo v Apple.

AirTag
Zdroj: SvetApple

Našim odporúčaním je dohodnúť sa so priateľmi, kolegami alebo kýmkoľvek, kto by mal o AirTag záujem a kždý si zoberie z balenia štyroch kusov ten svoj. Rovnako si ale môžete kúpiť štyri AirTagy a rozdať ich deťom, prípadne ich použiť na štyroch predmetoch.

Cez AirTag si dnes viete zabezpečiť kľúče, peňaženku, kabelku, cestovné kufre, auto alebo čokoľvek iné, čo vás napadne.

Kľúčenky na Loopi za férové ceny 

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Na našom e-shope Loopi.sk si navyše zaobstaráte koženú kľúčenku len za 12,99 €, prípadne silikónovú kľúčenku za 7,99 €.

Taktiež sú v ponuke špeciálne prívesky na obojky pre psíkov, vďaka čomu budete schopní v prípade straty svojho domáceho miláčika vystopovať. Pozor ale, AirTag nemá GPS. To ako funguje sme podrobne rozpísali v tom článku.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Siri je najpoužívanejšia inteligentná asistentka sveta.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -