Apple TV+ je služba, ktorý do sveta odštartovala začiatkom novembra. Odvtedy sme sa dočkali zatiaľ pomerne kvalitných seriálov, na ktorých pokračovanie čaká každý týdeň obrovské množstvo fanúšikov po celom svete. Apple chce aby na službe pracovali len profesionáli. Momentálne jedná s bývalým generálnym riaditeľom HBO!

Bývalý generálny riaditeľ HBO bude tvoriť Apple TV+

O najnovšie informácie sa postaral konkrétne portál The Wall Street Journal. Ten patrí medzi najhodnovernejšie zdroje vôbec. Podľa jeho posledných informácii spoločnosť Apple aktuálne jedná s bývalým generálnym riaditeľom televíznej stanice HBO, Richardom Pleplerom o možnej spolupráci.

Podľa správy je jednanie skoro na konci a momentálne sa už schyľuje k podpisu exkluzívnej zmluvy, ktorá by ho zaväzovala pracovať na novej službe Apple TV+. Informácie tiež hovoria o tom, že táto zmluva je už v podstate potvrdená a k samotnému podpisu by malo dôjsť v priebehu niekoľkých týždňov. Teraz sa teda podľa všetkého dohadujú obe strany.

Apple nejedná konkrétne s osobou bývalého generálneho riaditeľa HBO ale skôr s jeho produkčnou firmou Plepler RLP & Co. Tá by mala podľa dohody s Cupertinským gigantom v budúcnosti vytvárať originálny a exkluzívny obsah práve pre platformu Apple TV+.

Samotný The Wall Street Journal hodnotí tento krok ako veľmi zaujímavý. Samotný Richard Plepler stojí za úspešnými seriálmi ako napríklad The Newsroom či True Blood. Pre službu môže byť teda veľkým prínosom.

Spolupráca by to teda mohla byť zaujímavá vzniknúť by z nej mohli aj kvalitné relácie či seriály. V priebehu následujúceho mesiaca vás samozrejme ešte budeme informovať o tom ako sa vyvíja. Akonáhle spoločnosť Plepler RLP & Co alebo Apple oficiálne potvrdí dohodu, budete o tom informovaní medzi prvými…

Do komentárov nám skúste napísať, či sledujete obsah na Apple TV+ a aké konkrétne seriály vás na novej streamovacej platforme od Apple zaujali. Za nás je to tento týždeň asi All For Mankind!

Bývalý generálny riaditeľ HBO bude tvoriť Apple TV+
Bývalý generálny riaditeľ HBO bude tvoriť Apple TV+
Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro z dizajnu Macu Pro. Pozrite si zábavnú vizualizáciu. Nechýbajú kolieska.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here