Spoločnosť Apple bude zrejme využívať absolútne všetko čo má k dispozícii na to aby sa to stalo exkluzívnym obsahom pre službu Apple TV+. Jednou z takýchto show je aj „Carpool Karaoke“. Dostupná bude už od dnešného piatku.

„Carpool Karaoke: The Series“ dnes dorazí na platformu Apple TV+

Pokiaľ ste „predplatiteľom“ Apple TV+, môžete sa tešiť na ďalšiu skvelú show, ktorá sa objaví medzi ostatnými už dnes, 24. januára 2020.„Carpool Karaoke“ je celosvetovo preslávený koncept a jeho odnož, sme si mohli v minulosti pozrieť dokonca aj na Slovensku. Novinka by mala byť podstatne obsiahlejšia a zaujímavejšia ako doteraz. Jedná sa úspešnú sériu, ktorú ľudia sledujú po celom svete.

- Reklama -

Keďže sa už objaví na streamovacej platforme Apple TV+, musí mať úroveň. Producenti to zohľadnili pri jej tvorbe. Jablková spoločnosť dnes zverejnila dokonca aj trailer, ktorý nám ukazuje to, na čo sa môžeme v show po novom tešiť. Už to skutočne nie je iba rozhovor so slávnymi celebritami či osobnosťami v interiéri luxusného auta.

„Carpool Karaoke: The Series“ dnes dorazí na platformu Apple TV+
„Carpool Karaoke: The Series“ dnes dorazí na platformu Apple TV+ – svetapple.sk

Show bola k dispozícii po prvý krát ešte v roku 2017 vrámci platformy Apple Music. Ako sa ale ukazuje, časy sa menia a jablková spoločnosť mení svoje priority. „Carpool Karaoke: The Series“ bude po novom dostupná len na streamovacej platforme Apple TV+. Je to samozrejme logické. Tešíte sa alebo vás tento koncept neoslovil?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.