AirPods Max si môžete predobjednať v m:zone

Spoločnosť Apple predstavila výnimočné slúchadlá AirPods Max, ktoré si trúfajú na najväčšiu konkurenciu. Toto zariadenie určite nie je pre každého, no pokiaľ ste profesionálom a pracujete na platforme iOS/macOS, ich schopnosti a technológie oceníte.

Či už je to špičková kvalita prehrávania, pohodlné ovládanie pomocou digitálnej korunky, jednoduchá konektivita alebo 20-hodinová výdrž, jedná sa o zaujímavú ponuku.

Tak ako už býva zvykom, novinku si môžete predobjednať u autorizovaného predajcu m:zone. Zariadenie stojí 629€ (čo je rovnaká cena, za akú ho predáva aj Apple) a k dispozícii budete mať špeciálne púzdro Smart Case či USB-C lighnting kábel.

Obrovskou výhodou je aj možnosť výberu konkrétnej farby. AirPods Max sú dostupné vo verziách:

Do komentára napíšte, čo si o týchto slúchadlách myslíte vy. Ich cena je na jednej strane vysoká, no na strane druhej odzrkadľuje prídavnú hodnotu.

AirPods Max konkurujú profesionálnym slúchadlám a tak sa na ne treba pozerať. Je to špeciálne príslušenstvo pre náročných ľudí.

Prečítajte si tiež  Tip: S touto aplikáciu stiahnete text z fotiek alebo PDF dokumentov pričom ho nemusíte sami prepisovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmzone
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.