Keď spoločnosť Apple predstavila koncom roka 2020 bezdrôtové slúchadlá AirPods Max, šokovala tým prakticky celý svet. Zariadenie, ktoré ponúka elegantný dizajn a špičkovú kvalitu prehrávania zvuku, začína podľa oficiálneho slovenského cenníka na sume 629,00 €, čím sa stáva výsadou len pre náročných spotrebiteľov. Pokiaľ by ste však chceli získať AirPods Max podstatne lacnejšie, dnes vám ukážeme predajcov, kde sú dostupné so zľavou takmer 200,00 €.

Zariadenie môžete získať konkrétne za 429,00 € ako úplne nové, s plnou 24 mesačnou zárukou.

AirPods Max nasivetené zaujímavým spôsobom

Zdroj: Unsplash / Ervo RocksNetreba zabúdať, že aj keď ide o dosť drahý produkt, ktorý svojou základnou cenovkou prekonáva aj taký iPhone SE 2022 s 5G, stále má čo ponúknuť svojej cieľovej skupine. V prvom rade je to mimoriadne kvalitné audio, ktoré ocení úplne každý.

V druhom rade ale získate aj pohodlnú kompatibilitu so zvyšnými Apple zariadeniami, viaceré režimy počúvania, prémiový hliníkový dizajn či celodennú výdrž batérie na jedno nabitie.

AirPods Max sú navyše skonštruované tak, aby sa ich čelenka dala prispôsobiť všetkým tvarom hlavy. Ich nosenie je teda jednoduché a hlavne veľmi pohodlné, čo sa o viacerých konkurenčných výrobkoch povedať nedá.

AirPods Max v šedej Space Gray farbe
Zdroj: Unsplash / Simon Hrozian

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Mac mini M4 je na ceste. Zhrnuli sme všetko, čo prinesie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -