AirPods Pro sú pravdepodobne tie najpopulárnejšie slúchadlá od spoločnosti Apple. A nie je to prekvapenie. Pokiaľ dobre hľadáte, natrafíte aj na predajcov, ktorí ich prvú generáciu ponúkajú za super cenu. A to sa oplatí.

Čo však robiť v prípade, že sa vám stratí nabíjacie puzdro? Samozrejme, to najlogickejšie, čo by ste mohli urobiť je zájsť ku autorizovanému predajcovi, prípadne do servisu, kde by ste si za približne 130 € kúpili nové. To sa ale neoplatí.

Druhou možnosťou je potom nákup falošných slúchadiel, ktoré nehrajú a ani nefungujú tak dobre ako originál. Čo však puzdro, do ktorého sa odkladajú?

Reklama

Odpoveď na túto otázku hľadal youtuber Phone Repair Guru, ktorý sa dostal presne do takejto nepríjemnej situácie. Zo zvedavosti si objednal falošné AirPods Pro, ktoré by bežný spotrebiteľ od originálu pravdepodobne ani nerozoznal. Slúchadlá sú totiž úplne rovnaké a platí to aj pre ich balenie. Čo teda výmena puzdra?

Po tom, čo autor videa vložil svoje originálne slúchadlá do neoriginálneho puzdra zistil, že sa skutočne nabíjajú. Teoreticky tak ušetril stovky eur a ak bude mať šťastie, slúchadlá mu môžu týmto spôsobom fungovať celé roky.

Upozorňujeme ale, že klonov AirPods Pro je skutočne veľa a človek si musí dávať pozor na to, na akú kópiu narazí. Niektoré totiž využívajú ináč umiestnené nabíjacie piny, kvôli čomu by technológia nefungovala. Rovnako tak platí, že lacné čínske zariadenie nebude trvácne. Pokojne sa môže stať, že takýto produkt prestane po pár mesiacoch fungovať a vy si aj tak budete musieť zakúpiť originál.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Cena najdostupnejších AirPods klesla po zľave rekordne nízko. Stále majú čo ponúknuť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -