Leather Sleeve s podporou MagSafe ako veľmi drahá „ponožka“

Ešte dnes ste sa mohli dočítať, že kožené kryty zdraželi z 55€ na 65€. Dôvodom je prítomnosť systému MagSafe. Pokiaľ ste sledovali konferenciu, určite vám neuniklo kožené puzdro v štýle „ponožky“. Takéto príslušenstvo bolo trendy niekoľko rokov dozadu. Apple v ňom však videlo potenciál a pokúsilo sa mu prinavrátiť popularitu. Otázne ale ostáva, či sa to pri nasledujúcej cene podarí.

Kožený návlek ochráni vaše zariadenie počas bežného nosenia a v čase používania si vychutnáte jeho prvotriedny dizajn. Krásna myšlienka od jablkovej spoločnosti, ktorá dáva zmysel. Nemusíte si kaziť zážitok so škaredým krytom.

- Reklama -

Na výrobu bola použitá špeciálne upravená francúzska koža. Pri dotyku je veľmi jemná a časom si vytvorí prirodzenú patinu. Návlek tesne obopína krivky iPhonu a eliminuje riziko poškodenia alebo škrabancov.

Vo vnútri sa nachádza vrecko pre kreditnú kartu/občiansky preukaz. Zabudnúť nesmieme ani na farebne zladený remienok pre lepšie uchopenie.

Leather Sleeve podporuje bezdrôtovú nabíjačku MagSafe. Vo chvíli keď do neho vložíte svoj iPhone 12, v malom výreze sa objaví animácia vo farbe kože. Pekný detail.

Čo však cena? Podľa rakúskeho Apple Online Store si máme pripraviť 149€! Áno, čítate správne. Návlek stoji rovnako ako slúchadlá AirPods.

Samozrejme, že sme neočakávali nič lacné alebo dostupné. Toto nám však príde trochu šialené. Už polovica z vyššie uvádzanej sumy by bola pre niekoho nezmyselná.

Apple navyše nerobí rozdiely v tom, či si vyberiete najmenší iPhone 12 mini alebo najväčší iPhone 12 Pro Max. Vysoká cena sa týka každého modelu. K dispozícii je modrá, ružová, hnedá a červená farba.

Do komentára nám napíšte, či by ste do toho išli alebo nie. My v redakcii si radšej zaobstaráme nové slúchadlá. Toto je naozaj hlúposť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.