Leather Sleeve s podporou MagSafe ako veľmi drahá „ponožka“

Ešte dnes ste sa mohli dočítať, že kožené kryty zdraželi z 55€ na 65€. Dôvodom je prítomnosť systému MagSafe. Pokiaľ ste sledovali konferenciu, určite vám neuniklo kožené puzdro v štýle „ponožky“. Takéto príslušenstvo bolo trendy niekoľko rokov dozadu. Apple v ňom však videlo potenciál a pokúsilo sa mu prinavrátiť popularitu. Otázne ale ostáva, či sa to pri nasledujúcej cene podarí.

Kožený návlek ochráni vaše zariadenie počas bežného nosenia a v čase používania si vychutnáte jeho prvotriedny dizajn. Krásna myšlienka od jablkovej spoločnosti, ktorá dáva zmysel. Nemusíte si kaziť zážitok so škaredým krytom.

Na výrobu bola použitá špeciálne upravená francúzska koža. Pri dotyku je veľmi jemná a časom si vytvorí prirodzenú patinu. Návlek tesne obopína krivky iPhonu a eliminuje riziko poškodenia alebo škrabancov.

Vo vnútri sa nachádza vrecko pre kreditnú kartu/občiansky preukaz. Zabudnúť nesmieme ani na farebne zladený remienok pre lepšie uchopenie.

Leather Sleeve podporuje bezdrôtovú nabíjačku MagSafe. Vo chvíli keď do neho vložíte svoj iPhone 12, v malom výreze sa objaví animácia vo farbe kože. Pekný detail.

Čo však cena? Podľa rakúskeho Apple Online Store si máme pripraviť 149€! Áno, čítate správne. Návlek stoji rovnako ako slúchadlá AirPods.

Samozrejme, že sme neočakávali nič lacné alebo dostupné. Toto nám však príde trochu šialené. Už polovica z vyššie uvádzanej sumy by bola pre niekoho nezmyselná.

Apple navyše nerobí rozdiely v tom, či si vyberiete najmenší iPhone 12 mini alebo najväčší iPhone 12 Pro Max. Vysoká cena sa týka každého modelu. K dispozícii je modrá, ružová, hnedá a červená farba.

Do komentára nám napíšte, či by ste do toho išli alebo nie. My v redakcii si radšej zaobstaráme nové slúchadlá. Toto je naozaj hlúposť.

Prečítajte si tiež  Apple a Huawei vyrábajú najkvalitnejšie smartfóny.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.