Apple neustále pracuje na Apple TV+ a rozširuje jej obsah o rôzne novinky. O jednej z nich sme písali ešte dávnejšie a dnes oficiálne dorazila na novú platformu. Pokiaľ sa budete nudiť a zároveň sa chcete trochu zabaviť, môžete si pozrieť komediálny seriál „Trying“, ktorý je na Slovensku dostupný ako „Strasti dospelosti“.

Trying (Strasti dospelosti) dostupný na Apple TV+

O novú sériu sa postarala spoločnosť BBC Studios. Jedná sa o vôbec prvé dielo na platforme Apple TV+, ktoré pochádza z Veľkej Británie. Za Trying stojí bývalý stand-up komedik, Andy Wolton a v hlavných úlohách si zahrajú Rafe Spall, Esther Smith, Ophelia Lovibond a Imelda Staunton.

Apple nový seriál opisuje takto: „Všetko čo chce Jason (Rafe Spall) a Nikki (Esther Smith) je dieťa, no je to zároveň jediná vec, ktorú nemôžu mať. Ako naplnia najbližších 50 rokov, ak nemôžu založiť vlastnú rodinu? Rozhodnú sa pre adopciu. Podarí sa im presvedčiť adopčnú komisiu, že budú dobrými rodičmi napriek hrozným priateľov, bláznivým rodinám a chaotickému životu?“

Celá séria má 8, relatívne krátkych, 30-minútových dielov. Dobrou správou je, že nebudete musieť na nič čakať, nakoľko sú všetky dostupné od dnešného dňa (niektoré seriály Apple vydáva postupne, raz za týždeň). Pokiaľ máte teda voľné večery, alebo vás len jednoducho „Trying“ zaujal v upútavke (nižšie), môžete sa do neho okamžite „pustiť“. V prípade, že nemáte Apple TV+ na jeden rok zdarma, služba je spoplatnená sumou 4,99€/ mesačne.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: ChatGPT si môžu do smartfónu stiahnuť už aj Slováci. Má to však háčik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.