Prvá séria Trying odštartovala 1. mája 2020 a skoro presne po roku bude k dispozícii aj pokračovanie. Technologický gigant dnes oficiálne oznámil, že druhá séria je dokončená a premiéry sa dočká 14. mája 2021. Od tohto dátumu začne do služby pribúdať vždy po týždni nová epizóda. Spoločnosť Apple už dokonca začala s prípravami na tretiu sezónu, no jej uvedenie je v nedohľadne (2022).

V hlavných úlohách si opäť zahrá Esther Smith a Rafe Spall a spoločne sa pokúsia o adopciu dieťaťa, ktorá nie je ani zďaleka taká jednoduchá, ako pôvodne očakávali. Po schválení sa ukáže, že deti si obľúbili úplne iné páry – zatiaľ čo oni ostávajú pozadu.

Na pomoc však príde Penny (Imelda Staunton), výstredná sociálna pracovníčka, ktorá je pripravená urobiť všetko preto, aby bola adopcia úspešná.

Akonáhle sa Nikki stretne s malým dievčaťom menom Princess, okamžite vie, že ide o dieťa, na ktoré čakali. Postupne sa ale vyskytnú nepríjemné prekážky, ktoré vyzerajú ako neprekonateľné.

Seriál Trying bol vytvorený a napísaný Andym Woltonom. Jedná sa o prvé dielo na platforme Apple TV+, ktoré nepochádzalo z americkej ale z anglickej produkcie.

Napíšte nám do komentára ako sa vám páčila prvá séria a či sa už tešíte na pokračovanie. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  5 super aplikácií, ktoré sú dnes zdarma
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.