Pokiaľ máte radi animované seriály, dnes vám prinášame skvelú správu. Do streamovacej služby Apple TV+ pribudla exkluzívna novinka s názvom „Central Park“. K dispozícii sú od dnešného týždňa prvé dva diely.

Do Apple TV+ pribudol nový zábavný animovaný seriál „Central Park“.

Samotný animovaný seriál pojednáva o rodine Tillermanovcov, ktorí žijú v legendárnom Central Parku, v New Yorku. Tí budú počas príbehu bojovať proti bohatej dedičke, ktorá chce z parku odstrániť všetku zeleň a na miesto toho tu postaviť obrovskú bytovú zástavbu. O samotný príbeh sa postaral talentovaný režisér a animátor, Loren Bouchard. V minulosti už za svoje dielo získal cenu Emmy Award.

Do Apple TV+ pribudol nový zábavný animovaný seriál "Central Park".
Do Apple TV+ pribudol nový zábavný animovaný seriál „Central Park“.

Pokiaľ máte záujem novinku sledovať a nemáte predplatenú Apple TV+, samotná služba je k dispozícii za 4,99€ mesačne. Okrem Central Parku si tu môžete pozrieť aj iné zaujímavé seriály, ktoré sú naozaj perfektne spracované a mimoriadne pútavé. Ak už máte službu predplatenú, napíšte nám do komentára, čo na nej sledujete aktuálne a čo sa vám zatiaľ páčilo najviac.

Prečítajte si tiež  Ako môže 5G ovplyvniť výdrž batérie iPhonu? Pozrite sa na porovnanie 4G a 5G pripojenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.