Tak ako už býva zvykom, pozvánky od spoločnosti Apple obsahujú aj malé prekvapenie. Za pomoci AR kitu si vychutnáte jednoduchú animáciu súvisiacu s pripravovanými produktami. Tentokrát prezrádza oveľa viac ako je to bežné.

Logo správajúce sa ako MacBook

Apple len pred niekoľkými minútami ohlásilo novú udalosť. Predstaví nám vylepšené počítače Mac s procesormi Apple Sillicon a pravdepodobne aj príslušenstvo v podobe príveskov AirTags či slúchadiel AirPods Studio.

- Reklama -

No a aj keď firma nepotvrdila žiaden z vyššie vymenovaných produktov, ich prítomnosť je v podstate verejným tajomstvom. Ešte na WWDC 2020 bolo avizované, že koncom roka uvidíme prvý počítač Mac s procesorom Apple Sillicon. Nakoľko sa tak zatiaľ nestalo, všetko to padá na november.

Udalosť sa bude konať už o týždeň a teda 10.11.2020 o 19:00 nášho času. Skrytý easter-egg zobrazíte veľmi jednoduchým spôsobom. Stačí keď na iPhone/iPade otvoríte túto internetovú stránku a následne kliknete na logo spoločnosti Apple (vo farebnej pozvánke).

Spustí sa vám AR kit, ktorý sprostredkuje animáciu v priestore za pomoci fotoaparátu alebo len v šedom 3D prostredí. Pokiaľ s tým budete mať problém a prichádzate z Facebooku, použite prehliadač Safari.

Ako sme už uvádzali vyššie, od tejto udalosti sa očakáva predstavenie počítačov Mac a Apple sa tým nijako netají. Nahryznuté logo spoločnosti je z jednej strany nasvietené a po chvíľke sa zatvorí rovnako ako MacBook. To je viac ako jasný dôkaz toho, na čo sa môžeme tešiť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.