Očakávania sa stali skutočnosťou. Spoločnosť Apple práve ohlásila ďalšiu udalosť, ktorá sa bude konať 10. novembra formou online prezentácie. Uvidíme na nej nové počítače Mac s procesormi Apple Sillicon a ďalšie produkty.

Apple Event 10. novembra 2020

Technologický gigant ešte neskončil. Pred niekoľkými minútami oficiálne ohlásil ďalší event, ktorý bude venovaný predovšetkým počítačom Mac. Firma ich začne dodávať so svojim vlastným ARM procesorom Apple Sillicon.

Momentálne nie je jasné, o ktoré počítače sa bude jednať v praxi. Špekuluje sa o návrate 12″ MacBooku, no Apple Sillicon by sa mal dostať aj do MacBooku Air či MacBooku Pro 13″ (alebo 14″?).

Apple zrejme vylepší minuloročný MacBook Pro 16″ a zopár leakerov očakáva celkom novú generáciu iMacu 24″ (dlhodobo sa o príchode tohto počítača hovorí v súvislosti s rokom 2021).

Aby toho nebolo málo, firma bude s vysokou pravdepodobnosťou prezentovať aj sledovacie prívesky AirTags a nové slúchadlá AirPods Studio. Na tieto zariadenia čakáme už dlhé mesiace, no problémy v dodávateľských reťazcoch spôsobili meškanie.

Celú udalosť budeme samozrejme sledovať aj my v redakcii a o všetkom vás včas informujeme. Do komentára nám napíšte, na ktoré zariadenie sa najviac tešíte vy?

Za nás je to asi MacBook 12″. Pokiaľ ho Apple predstaví, poteší veľké percento jeho súčasných používateľov. Navyše sa povráva, že s Apple Sillicon čipom môže vydržať až 14-16 hodín na jedno nabitie. To by bol extrém!

Prečítajte si tiež  iPhone príde o otravný prvok pomocou šikovného triku. Konkurencia ho pozná už roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.