Spoločnosť Apple pripravuje veľké prekvapenie v podobe nových slúchadiel. Podľa posledných informácií neprídu v októbri ale až v novembri. AirPods Studio dostanú luxusný dizajn a dve prevedenia. To prémiovejšie bude skoro rovnako drahé, ako iPhone 12 mini.

AirPods Studio pre skutočných „audiofilov“

Pred pripravovaným eventom sa „vynárajú“ dôležité informácie. Očakávali sme na ňom slúchadlá AirPods Studio, avšak napokon ich neuvidíme. Technologický gigant spúšťa výrobu až koncom októbra a tak prídu niekedy v novembri.

Okrem vysokej kvality prehrávania poskytnú aj niekoľko šikovným vychytávok v oblasti ovládania a používania. Takisto sa môžeme tešiť na jedinečný dizajn.

AirPods Studio si zakúpite v dvoch verziách. Tá prémiová bude vyhotovená z kovu a v podstate by mala byť zachytená na tomto úniku. Ak sa vám zapáčili tvary a materiál, pripravte sa na tvrdé prekvapenie. Cena má štartovať na úrovni 599$. Keď si to tak vezmeme, základný 64GB iPhone 12 mini bude iba o 100$ drahší. Zaujímavá politika.

Dobrou správou ostáva, že Apple ponúkne aj dostupnejší model. Nevieme síce, aké materiály môžeme očakávať, no špekuluje sa nad plastom alebo hliníkom v rôznych farbách.

Takéto AirPods Studio môžu byť určené na bežné nosenie a ponúknu vymeniteľné komponenty (aby ste si ich mohli individualizovať). Základná cena bude z nášho pohľadu oveľa akceptovateľnejšia. Ak sa vám zapáčia, pripravte si 349$.

Čo sa týka dostupnosti a predaja, tieto správy sa celkom líšia. Niektorí leakeri tvrdia, že ich uvidíme už 13. októbra. Jeden z tých najpresnejších, Jon Prosser ale uvádza, že to bude v novembri. Apple môže chystať ďalší event alebo predstavenie formou tlačovej správy. Nechajme sa prekvapiť. Tešíte sa?

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo nový iPhone SE 2. generácie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.