Spoločnosť Apple opäť po pol roku usporiadala mediálny event v pomerne netradičnom čase, ktorý prekvapil ľudí po celom svete. V USA sa udalosť odštartovala už o 7:00 hodine ráno, čo nie je vôbec štandard.

Pre Slovákov to však znamenalo len jediné. Namiesto klasickej „pohodičky“ a štartu konferencie o 19:00 sme sa museli pripraviť na event, ktorý začína skôr, už o 16:00. A keďže nie každý mal možnosť ho sledovať, spoločnosť Apple samozrejme vytvorila aj samostatný záznam, na ktorom si celé video môžete pozrieť samostatne.

Technologická gigant predstavil na evente Let Loose toľko noviniek z radov iPadov, že sa im dozaista budeme venovať ešte niekoľko dlhých dní.

Celá udalosť bola z nášho pohľadu spracovaná na veľmi profesionálnej úrovni, pričom nechýbali ani prvotriedne efekty, ktoré sú pri tomto type prezentácie produktov tak trochu povinnosťou. Viac uvidíte na videu nižšie:

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple nám tajil niečo o AirPods: Chceli by ste takéto farebné varianty?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.