Ďalšia dnešná udalosť sa bude konať o 21:00 nášho času, a teda dve hodiny po začiatku hlavnej konferencie WWDC 2021. Tento event súvisí s priestorovým zvukom pre „Apple Music“, ktorý by mala spoločnosť Apple uviesť na trh koncom júna.

Firma konkrétne oznámila, že Priestorový zvuk založený na technológii Dolby Atmos príde ku všetkým predplatiteľom Apple Music už tento mesiac, vrátane prehrávania skladieb v najvyššej, bezstratovej kvalite.

- Reklama -

Nové funkcie boli propagované na sociálnych sieťach cez účty samotnej aplikácie. O konaní špeciálneho eventu sme však doposiaľ nepočuli a tak ide o veľké prekvapenie.

Oficiálna Apple keynote začína dnes o 19:00 a Špeciálny event sa uskutoční dve hodiny po jej začiatku o 21:00 nášho času. Všetko budeme samozrejme sledovať a okamžite o tom informovať.

Čo si myslíte, že Apple ukáže? Za nás to môžu byť aj nové slúchadlá Beats Studio Buds. Nechajme sa prekvapiť

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.