Internetový portál iThinkDifferent zverejnil správu o tom, že sa očakávané slúchadlá objavili v novom hudobnom videoklipe od Roddyho Riccha, ktorý ich vyberá z nabíjacieho puzdra a vkladá si ich do uší.

Nie je pochýb, že ide o nové Beats Studio Buds, nakoľko vyzerajú rovnako ako tie z úniku, ktorý zachytáva obrázky, zverejnené portálom 9to5Mac z minulého mesiaca.

- Reklama -

Fotografie s novým zariadením od značky Beats medzičasom predviedol na svojom Instagrame aj známy basketbalista LeBron James. Avšak kvôli vzdialenosti, na ktorú boli fotografie zachytené, nie sú viditeľné do detailov (a tak sa nedajú jasne identifikovať).

Beats Studio Buds

Zahraniční novinári uvádzajú, že nové Beats Studio Buds budú mať rovnaké nabíjacie púzdro ako AirPods Pro, funkciu “Hey Siri”,  automatické párovanie s Apple zariadeniami a ANC (aktívne potlačenie hluku).

Cena a oficiálny dátum vydania zatiaľ nie sú známe, no vzhľadom na ich čoraz častejší výskyt u známych osobností to už dlho trvať nebude. Odhadujeme, že za Beats Studio Buds zaplatíte približne toľko, ako za AirPods Pro. Pôjde o produkt rovnakej cenovej kategórie.

Vo videoklipe sa Beats Studio Buds objavujú od 29. sekundy.

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.