Spoločnosť Apple uskutočnila konferenciu, ktorá zaujala predovšetkým profesionálnych používateľov zvažujúcich nákup nového počítača. Na samom začiatku sme mohli vidieť nové farby pre HomePod mini a taktiež AirPods 3. generácie.

Zlatým bodom programu však bol jednoznačne nový MacBook Pro so 14″ a 16″ displejom, ktorý disponuje úplne novými ARM procesormi s označením M1 Pro a M1 Max. Oba majú neuveriteľný výpočtový výkon a taktiež fantastickú grafiku.

- Reklama -

Udalosť bola tak ako býva v poslednom období zvykom streamovaná či už na internetovej stránke Apple.com ako aj na oficiálnom Youtube kanáli spoločnosti Apple.

Pokiaľ si chcete pozrieť celý záznam z 50 minútovej akcie, môžete tak urobiť na oficiálnom webe technologického giganta tu, alebo si ho spustiť pomocou „YouTube okna“ na konci tohto článku.

Napíšte nám do komentára, čo sa vám na poslednom evente páčilo najviac.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.