Film Palmer z Apple TV+ dosiahol ďalší úspech

Medzi najhorúcejšie novinky, ktoré sa vám oplatia pozrieť vo februári 2021 sme zaradili aj film Palmer, kde si zahral v hlavnej úlohe Justin Timberlake.

Príbeh hovorí o tom, ako sa Eddie Palmer vracia po dvanástich rokoch strávených vo väzení domov a opäť chce žiť naplno. Onedlho si začne vytvárať silné puto so Samom, chlapcom, ktorý pochádza z problémovej rodiny, no všetko ohrozuje Eddieho minulosť.

Toto dielo sa počas minulého víkendu umiestnilo v prvej päťke najsledovanejších filmov, spomedzi všetkých streamovacích platforiem. Počas prvého a druhého týždňa vysielania bol Palmer dokonca na druhom mieste. Ľudí tento námet oslovil.

Platforma Reelgood, združujúca všetky streamovacie služby do jednej vo svojej nedávnej správe ozrejmila, že to bolo vôbec poprvýkrát v roku 2021, kedy sa nejaký film z Apple TV+ dostal do TOP 5.

Na záver sa hodí doplniť, že tieto dáta pochádzajú od zhruba 2 miliónov používateľov v USA. Aj keď teda nie sú úplne smerodajné pre celý svet, podobný trend sa s vysokou pravdepodobnosťou odohral aj v ďalších krajinách. Videli ste Palmer?

https://www.youtube.com/watch?v=OABSI3eYOk0
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJimore
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.