/* Header banner */

Technologický gigant dokázal „nemožné“. Prekonal hodnotu 2 biliónov amerických dolárov pričom svetu ešte nepredviedol tie najdôležitejšie produkty. Analytik Daniel Ives zo spoločnosti Wedbush predpokladá, že rast bude pokračovať o ďalších 27%!

Akcie Apple naberajú hodnotu ako na bežiacom páse

Pol roka dozadu ste ich mohli zakúpiť za polovicu. Dnes sú akcie Apple na magickej hranici 500$/kus (499,47$) a stále idú hore. Investície do tejto technologickej spoločnosti ostávajú lukratívne špeciálne vo chvíli, keď sme ešte nevideli najočakávanejší produkt (iPhone 12).

Práve to je dôvod prečo hodnota podľa známeho analytika pôjde hore. Pred niekoľkými dňami dosiahla 2 bilióny dolárov. V histórií sa na takúto úroveň nedostala ešte žiadna iná verejne obchodovateľná americká spoločnosť.

Do konca roka nás čakajú okrem iPhonu 12 aj ďalšie výrobky. Predstavia sa napríklad nové Apple Watch Series 6, prvý Mac s Apple Sillicon procesorom, iPad Air 4. generácie atď… Toto všetko môže presvedčiť investorov aby nakupovali. Rast je odhadovaný na 27%.

Analytik prirovnáva túto príležitosť k situácií, ktorá sa vyskytne raz za 10. rokov. Je presvedčený o tom, že záujem o iPhone 12 bude enormný. Navyše tu máme stále viacero služieb, ktoré sa síce iba rozbiehajú, no počas následujúcich 12 mesiacov by mohli priniesť príjem vo výške 60 miliárd amerických dolárov.

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

Uvidíme ako to teda dopadne a situáciu budeme podrobne monitorovať. Applu držíme palce, aby sa mu čo najlepšie darilo na akciovom trhu a aby to kompetentných motivovalo naďalej pracovať na tých najlepších výrobkoch! Čo si tento rok zakúpite vy? Napíšte nám do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple začalo ponúkať repasované Apple Watch Series 7. Poznáme ich zníženú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here