Pokiaľ sa vám nedarí dostať ku niektorým službám v rámci iCloud účtu, zďaleka nie ste sami. Napríklad iCloud záloha, iCloud Mail či iCloud Fotky teraz niektorým používateľom vôbec nefungujú. Dôvodom je to, že iCloud má po celom svete výpadky a ani spoločnosť Apple zdá sa nevie, kedy to skončí.

Technologický gigant všetko potvrdil na svojej internetovej stránke System Status, kde si môžete aj vy vždycky overiť, či majú jednotlivé služby problémy alebo nie (ak vám napríklad nefungujú správne).

- Reklama -

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Aktualizácia: Výpadky iCloudu ale našťastie nepostihujú každého a v súčasnosti dokonca jednotlivé položky už svietia na zeleno. Apple teda evidentne problém identifikovalo a odstránilo. To sa ale stalo aj predtým a chyby sa neskôr opätovne objavili. Ak sa s tým teda náhodou znovu stretnete, nezostáva vám nič iné ako počkať!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.