Rivalita medzi poprednými hráčmi na poli technologického priemyslu nie je žiadnou nevídanou novinkou. Terčom posmechov a vtipných narážok sa vo väčšine prípadov stáva práve technologický gigant z Cupertina a inak tomu nie je ani v najnovšom spote. V ňom si Intel zobral na paškál fanúšikov Apple a podrobil ich sociálnemu experimentu.

Prečítajte si tiež  Apple Sillicon by mal spôsobiť historický prepad Intel procesorov na trhu

Video ukazuje fanúšikov jablkovej spoločnosti na prezentácií „nových produktov“, pričom sú im kladené otázky ohľadom funkcií, ktoré by v nových zariadeniach radi videli. Nejedná sa však o nové zariadenia z portfólia firmy Apple, ale o už existujúce počítače s procesormi Intel.

- Reklama -

Video má podľa autorov poukazovať na to, že Apple fanúšikom ide iba o zariadenia s „nálepkou“ nahryznutého jablka. Tvorcovia tvrdia, že sa jedná o reálne reakcie zo strany osôb účinkujúcich na videu, aby bol scenár autentický.

Séria videí je reakciou na produkciu vlastných procesorov M1 zo strany Apple, čím Intel značne utrpel. Čipy Apple Silicon by sa už onedlho mali dočkať updatovanej verzie, ktorá má poháňať pripravovanú radu nových modelov MacBookov Pro.

Ako ste na tom s preferenciami v prípade odvekej otázky PC vs Mac? Dajte nám vedieť svoj názor v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.