iOS 14.5 a 217 nových Emoji ikoniek

Pokiaľ patríte medzi vývojárov, v týchto chvíľach si môžete stiahnuť druhú beta verziu iOS 14.5, obsahujúcu viacero vylepšení a niekoľko drobných noviniek. Zaradiť by sme sem mohli aj viac ako 200 Emoji ikoniek, ktoré ocenia predovšetkým fanúšikovia chatovania.

Stojí za nimi spoločnosť Emojipedia, ktorá ich uviedla v rámci špecifikácie Emoji 13.1 ešte v roku 2020. Verejnosť sa ikoniek dočká v priebehu najbližších týždňov, keď bude iOS 14.5 pripravený pre všetkých používateľov.

Vyzdvihnúť by sme mohli napríklad kompletný re-dizajn štandardných slúchadiel, ktoré už nezobrazujú neznámy produkt ale najnovšie AirPods Max. Tak isto sa pozmenila injekčná striekačka, kde zmizla krv a nahradila ju číra tekutina (pravdepodobne odkaz na očkovaciu látku proti COVID-19).

Medzi ďalšie zaujímavé ikony patrí napríklad tvár v oblakoch, veľký výdych či srdce v ohni. Všetko si môžete pozrieť v galérii vyššie. Dôležité je tu zmieniť, že až 200 z 217 nových ikoniek je zameraných na rôzne páry s prítomnosťou ružového srdca.

Napíšte nám do komentára, či sa vám tieto úpravy zapáčili, alebo ich naopak považujete za zbytočné. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.