Spoločnosť Apple nám v roku 2019 ukázala, že dokáže stále udržať tradíciu mimoriadne inovatívnej spoločnosti. Dnes sa pozrieme na TOP 5 najlepších Apple produktov v roku 2020, ktoré si môžete zakúpiť. Všetko vo videu, ktoré si pre vás pripravil Ján Brezina.

TOP 5 najlepších Apple produktov v roku 2020

Ján Brezina je osoba, ktorá sa točí okolo Apple produktov už celé roky. V minulosti natáčali s bývalým kolegom Petrom Marom (ktorého tiež určite poznáte), obľúbený podcast Digit. Ten však už dávnejšie skončil a obaja z dvojice sa vybrali skôr na vlastnú cestu.

V súčasnosti nájdeme oboch na platforme YouTube, kde pravidelne vydávajú videá o nových Apple produktoch a radia ľuďom, čo sa oplatí a naopak, čo sa neoplatí kúpiť. Dnes sme sa dočkali zaujímavého 15 minútového video-blogu, v ktorom nám Ján Brezina poradí, akých 5 najlepších Apple produktov si môžete zakúpiť v roku 2020.

Ako iste viete, ponuka zariadení je veľmi bohatá aj dnes a spoločnosť pracuje v obrovskom množstve odvetví, pričom stále vyhľadáva nové a nové. Spomeňme už len napríklad iPhone, Apple Watch, iPad, MacBook, iMac a podobne, ku ktorým sa má pridať sledovacie zariadenie, okuliare s rozšírenou realitou a podobne… Nebudeme vás už ale zbytočne zdržiavať dlhými rečami.

- Reklama -

Video je predsa len dosť dlhé a tak naň budete potrebovať aj dosť času. Do komentáru potom napíšte, aké produkty dnes vrámci spoločnosti Apple používate vy a či by ste ich odporučili ďalej alebo ich bola chyba vôbec nakupovať.

Ján Brezina vám povie, akých 5 najlepších Apple produktov si môžete kúpiť v roku 2020.
Ján Brezina vám povie, akých 5 najlepších Apple produktov si môžete kúpiť v roku 2020.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here