Spoločnosť Apple pred malou chvíľou spustila svoj online event WWDC 2022, ktorý si môžete pozrieť aj vy prostredníctvom tohto postupu.

Ako prvý sa na javisku objavil generálny riaditeľ Tim Cook, ktorý v prvom rade poprial divákom dobré ráno (týka sa to hlavne tých v USA) a následne začal so svojim tradičným príhovorom zameraným na používateľov a vývojárov.

Tim v prvom rade spomenul nové vývojárske centrum, o ktorom sme písali tu. Taktiež verejnosť zoznámil s novou službou Tech Talks, vďaka ktorej sa budú môcť vývojári spojiť priamo s inžiniermi spoločnosti Apple.

Aby toho nebolo málo, Apple sa tiež zameriava na budúcnosť vývojárov po celom svete. V súčasnosti spolupracuje so 17 akadémiami a takisto podporuje ženy či všetky rasy.

Konferencia WWDC 2022 pokračuje ďalej a tak zostaňte naladení. Čoskoro vám prinesieme ďalšie novinky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Amazon údajne ničí milióny nepredaných produktov a Apple zariadení ročne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -